• +48 533 367 789
  • cop.katowice@mostkatowice.pl
  • ul. Kopernika 14 i ul. Wita Stwosza 7

Wita Stwosza 7

A. Sala konferencyjna (75,7m2)

Jeżeli szukasz pomieszczenia, które sprawdzi się idealnie na duże i bardziej oficjalne, biznesowe spotkania i wydarzenia, które wymagają wsparcia multimedialnego w postaci projektora czy telewizora, ta sala z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Ponadto, oferowana przez nas przestrzeń, wyposażona jest w wygodne krzesła oraz regulowane, składane i mobilne stoły konferencyjne, które można dowolnie zestawiać ze sobą i przenosić w różne miejsca w zależności od potrzeb.

Pomyśleliśmy o wszystkim, dlatego w obrębie tejże sali, pozostaje również specjalne miejsce na garderobę.

Sala pomieści około 50 osób.

B. Sala warsztatowa (29, 4m2)

Jeżeli szukasz pomieszczenia, które sprawdzi się idealnie na mniejsze, bardziej kameralne spotkania przy kawie, oddajemy w Twoje ręce przestrzeń, której centralnym punktem są dwa duże, rozkładane loftowe stoły z drewnianymi blatami oraz dyskretnie wbudowany w ścianę, niezobowiązujący, aneks kuchenny w ciepłym i otulającym kolorze drewna, dzięki czemu, całe pomieszczenie zyskuje kawiarniany, mniej oficjalny i zupełnie luźny charakter.

Całości dopełniają zrobione przez nas eko lasy w szklanych słojach, które dodatkowo harmonizują całe wnętrze.
Sala pomieści około 10 osób.

C. Sala warsztatowa (20,5 m2)

Jeżeli szukasz pomieszczenia, które łączy w sobie funkcjonalność, prostotę, i przestrzeń, zapraszamy do skorzystania z sali, która dzięki dużym, białym stołom i białym, drewnianym krzesłom umożliwi Ci zorganizowanie szkolenia z lekką nutą skandynawskiego powiewu.

Sala pomieści około 30 osób.

D. Pokój doradczy (15, 6 m2) i E. Pokój doradczy (16, 5 m2)

Jeżeli szukasz niewielkiej przestrzeni na doradztwo, konsultacje, czy rozmowę biznesową, oddajemy w Twoje ręce pomieszczenia wyposażone w wygodne biurko, abyś mógł w przyjaznych warunkach omówić ważne dla Ciebie biznesowe kwestie.

F. Kuchnia (12,9 m2)

Wiemy, że to miejsce szczególne, łączące ludzi i łagodzące obyczaje, a najlepsze rozmowy i plany omawiane są tu niejednokrotnie przy dobrej kawie, dlatego oddajemy do użytku przyjazną i bezpieczną przestrzeń. Jesteśmy przekonani, iż stanie się ona miejscem spotakń i integeracji.

G. Lobby

Skip to content